Oglądaj za darmo mecz Polska – Niemcy na kanale Sport1!


Sport1 logoPrzed nami półfinał siatkarskich Mistrzostw Świata 2014. Dotychczas odbiór transmisji poszczególnych potyczek siatkarzy był w Polsce bardzo ograniczony (zakodowany przekaz na kanałach Polsat Volleyball). Sytuacja nieoczekiwanie polepszyła się za sprawą porozumienia, jakie zawarła internetowa stacja Sportdeutschland.tv (mająca dotychczas wyłączość na transmisję z mistrzostw w Niemczech) z kanałem Sport1. W efekcie czego półfinał, w którym zmierzą się 20 września reprezentacje Polski i Niemiec, będzie transmitowany w formie niekodowanej na kanale Sport1, dostępnym bezpłatnie na satelicie ASTRA 1M (19,2°E).

Transmisja meczu Polska – Niemcy rozpocznie się o godzinie 20:15 (sprawdź aktualny program kanału Sport1 – http://www.sport1.de/). Aby oglądać bezpłatną i niekodowaną transmisję siatkarskiej potyczki reprezentacji Polski i Niemiec o finał Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014, należy zaktualizować swoją listę kanałów FTA z satelity. Do odbioru kanału Sport1 nie jest wymagany dekoder HD.


 

Parametry odbioru kanału Sport1, dostępnego z satelity ASTRA 1M (19,2°E):

Częstotliwość: 12480 MHz; polaryzacja: V (pionowa); SR 27500; FEC 3/4; system kodowania: DVB-S/QPSK; dostęp bezpłatny: tak.

 

Źródło: http://www.sport1.de/de/volleyball/newspage_955451.html