Nowe logo TTV i TV Puls


TTV - nowe logo 2015Nadchodząca wiosna sprzyja zmianom, jakie następują w niektórych stacjach telewizyjnych. 28 lutego nowe logo i oprawę graficzną zaprezentował kanał TTV. Kolejnym kanałem z odświeżonym logotypem jest TV Puls.

TTV zapragnęła łamać stereotypy, jakimi rzekomo kierowali się do tej pory projektanci znaków rozpoznawczych poszczególnych stacji. Nowe logo jest pozbawione bogatej gamy kolorów. Napis składa się z rozmieszczonych pod różnym kątem liter w kolorze niebieskim. Zmieniła się także lokalizacja logo na ekranie i jest ono prezentowane w lewym górnym rogu. Widoczna przy napisie kropka zmienia swoją barwę, gdy prezentowany jest tytuł aktualnie emitowanego programu.


Nowe logo TTV

Nowe logo TTV. Fot. Cyfrowy Doradca.

 Nowa szata graficzna TTV

Nowa szata graficzna TTV. Fot. Cyfrowy Doradca.

 Nowe logo TTV

Nowe logo TTV z tytułem aktualnie emitowanego programu. Fot. Cyfrowy Doradca.

Wraz ze zmianą logo i oprawy graficznej, stacja wprowadziła wiosenną ramówkę, a także udostępniła odświeżoną wersję strony internetowej http://ttv.pl/.

Na wiosnę TTV planuje emisję nowych programów. Jednym z nich będzie „Betlejewski. Prowokacje”. W rolę głównego bohatera wcieli się Rafał Betlejewski, który swoim prowokacyjnym zachowaniem wprawi w zakłopotanie niejednego przechodnia. Kolejną niespodzianką na łamach TTV będą nowe przygody Przemka Kossakowskiego w serii „Kossakowski. Nieoczywiste”.

Oprócz wyżej wymienionych pozycji, na kanale pojawi się także serial dokumentalny „Odezwiemy się…”, poświęcony ludziom, którzy zmagają się z uzyskaniem roli na castingach.

Dotychczasowe pozycje w ramówce TTV doczekają się swoich kontynuacji, m.in. serial „Handlarze” z Hubertem Urbańskim oraz „Ostre cięcie” – piąty sezon programu poświęconego fryzjerstwu.

 

TV Puls z nowym logo

Wiosenne zmiany nastąpiły także w stacji TV Puls. Nowe logo jest utrzymane w tonacji biało-szarej, ale ogólny projekt graficzny pozostał bez zmian. TV Puls od 1 marca prowadzi kampanię reklamową dotyczącą wiosennej ramówki. Obok zapowiedzi wieczornych hitów filmowych, nowością będzie pierwsza serialowa produkcja stacji – „Przypadki Cezarego P.„. W główną rolę wcieli się znany aktor i satyryk Cezary Pazura.

TV Puls zmienia także szatę graficzną. Do obecnie funkcjonujących kolorów czerwonego i białego dołączyć mają złote i srebrne dodatki.

  Nowe logo TV Puls

Nowe logo TV Puls. Fot. Cyfrowy Doradca.

  Nowe logo TV Puls

Nowe logo TV Puls. Fot. Cyfrowy Doradca.

Więcej na temat nowej oprawy TTV: http://ttv.pl/aktualnosci,926,n/nowa-oprawa-ttv-na-wiosne,159277.html.

Informacje o zmianach w oprawie graficznej TV Puls: http://tvpuls.pl/aktualnosci/serial-komediowy-wlasnej-produkcji-premierowe-hity-filmowe-i-seriale-oraz-odswiezona