“Czarodziejskie Zwierciadełko” i “W Królestwie Kalendarza” w ramówce Polonii 1

Czarodziejskie Zwierciadełko - anime Polonia1 Polonia 1 nie zamierza rezygnować z emisji kultowych serialów anime, na których zdobyła największą popularność w pierwszej połowie lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Od niedawna w ramówce znalazły się kolejne dwa seriale: “Czarodziejskie Zwierciadełko” i “W Królestwie Kalendarza“.

Oba tytuły nie znajdowały się w ramówce Polonii 1 od wielu lat. Serial “Czarodziejskie Zwierciadełko” pojawił się 25 grudnia 2015 r. i jest emitowany codziennie (od poniedziałku do niedzieli) o godzinie 6:30. Zastąpił on serial anime “Sally Czarodziejka”, którego emisja zakończyła się dzień wcześniej.

Czarodziejskie Zwierciadełko Czarodziejskie Zwierciadełko Czarodziejskie Zwierciadełko

Anime “Czarodziejskie zwierciadełko” – screeny z pierwszego odcinka pt. “Duch gwiazd”. Emisja z dnia 25.12.2015 r. Zdjęcia: Cyfrowy Doradca.

Od 28 grudnia 2015 r. Polonia 1 emituje serial “W Królestwie Kalendarza“. Emisja ma się odbywać od poniedziałku do piątku około godziny 6:50. Anime zastąpiło Yattamana, który był nieprzerwanie emitowany od 19 września br.

W Królestwie Kalendarza W Królestwie Kalendarza W Królestwie Kalendarza

Anime “W królestwie kalendarza” – screeny z pierwszego odcinka pt. “Wiadomość z przyszłości”. Emisja z dnia 28.12.2015 r. Zdjęcia: Cyfrowy Doradca.

Obecny plan emisji anime na Polonii 1 (stan na 29 grudnia 2015 r.) wygląda następująco:

Od poniedziałku do piątku:

6:05 – Baseballista

6:30 – Czarodziejskie Zwierciadełko

6:50 – W Królestwie Kalendarza

Sobota i niedziela:

6:05 – Baseballista

6:30 – Czarodziejskie Zwierciadełko

17 grudnia 2015 r. Polonia 1 wyemitowała o godzinie 20:00 po raz ostatni powtórkę odcinka serialu Yattaman. Od tego czasu seriale anime emitowane są tylko i wyłącznie rano, bez wieczornych powtórek.

Polonia 1 stosunkowo często dokonuje modyfikacji ramówki. Aby się o tym przekonać, przeczytaj dolną część artykułu: Yattaman, Generał Daimos i Sally Czarodziejka ponownie w ramówce Polonii 1.