Zakończenie emisji kanału iPol TV


iPol TV logo Zaledwie niespełna pół roku odbiorcy drugiego lokalnego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej MUX-L2 mieli dostęp do bezpłatnego kanału ezoterycznego iPol TV. Wcześniej stacja borykała się z problemami technicznymi i od 12 do 23 maja nie emitowała przekazu.

27 maja iPol TV zakończył oficjalnie emisję. Na zakończenie programu prowadzonego przez tarocistkę Dorotę Lewandowską widzowie otrzymali następującą informację:


Moi drodzy, to był ostatni odczyt dzisiaj dla państwa i w ogóle w telewizji iPol. Moi drodzy, coś się kończy, coś się zaczyna. Wszystkie my tutaj koleżanki i koledzy, którzy przez ponad rok towarzyszyli państwu w różnych waszych rozterkach, waszych wątpliwościach, dylematach, nie poprzestajemy oczywiście na tym. Jesteśmy nadal dla was wielkim wsparciem, będziemy. Jeżeli kogokolwiek z państwa tutaj będziecie z nas… będziecie india supplier państwo potrzebowali, my nie znikniemy, my jesteśmy, żyjemy nadal, jesteśmy, służymy tak naprawdę nadal swoją pracą, swoją misją w waszym życiu. Także  gdybyście mieli ochotę kiedykolwiek znaleźć kontakt z nami, serdecznie zapraszam. Powoli program kończy się. Jest mi miło, że państwa poznałam, jest mi też trochę przykro, ale otwiera się nowy świat. Moi drodzy, dziękuję serdecznie, pozdrawiam państwa w imieniu wszystkich moich koleżanek i kolegów. Do zobaczenia.”

Po wygłoszeniu tego komunikatu Dorota Lewandowska przesłała buziaka, a następnie w tle pojawili się pracownicy techniczni, zajmujący się realizacją nagrania. Po chwili pożegnali się z widzami w sposób symboliczny i nastąpiło wyłączenie przekazu. W taki sposób telewizja iPol TV przeszła do historii. Od tego momentu nie następują aktualizacje strony internetowej i fanpage kanału.