Nowa oprawa graficzna TVN7


TVN7 - nowe logoDostępny naziemnie, satelitarnie i kablowo, program TVN 7 odświeżył swój wizerunek. 1 września 2014 r. uruchomiono nową oprawę graficzną programu, opartą na odcieniach pomarańczy, fuksji i antracytu. Zmieniło się także logo, jak i ramówka. Nowością są pasma „Rozkochane popołudnie” (emisja od poniedziałku do piątku o godz. 17:00) i „Dokument w Siódemce” (emisja od 1 października w każdą środę o godzinie 22:00). Czy odświeżona szata graficzna TVN 7 przypadnie wszystkim widzom do gustu?

Za nową oprawę graficzną TVN 7 odpowiada niemiecka agencja Luxlotusliner. Z kolei oprawę muzyczną przygotowała paryska firma Novaspot. Poszczególne elementy szaty graficznej powstały zarówno przy użyciu klasycznych technik filmowych, rekwizytów, jak i animacji komputerowej. Dobór kolorów ma odzwierciedlać poziom emocji i wrażeń gwarantowanych przez bogatą i różnorodną ramówkę programu TVN 7.


TVN7 - jedna z nowych szat graficznych zapowiedzi reklamy.

TVN7 - zapowiedź kolejnego programu w prawym górnym rogu.

TVN7 - zapowiedź filmu.

TVN7 - informacja o aktualnie emitowanym serialu.

TVN7 - kolejna oprawa zapowiedzi reklamy.

Wraz ze zmianą szaty graficznej i logo TVN 7, modyfikacji doczekała się także strona internetowa: http://www.tvn7.pl/

TVN 7 jest dostępne naziemnie z drugiego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej.

 

Zrzuty ekranu wykonane przez Cyfrowego Doradcę. Źródło informacji na temat nowej szaty graficznej TVN 7: http://www.tvn7.pl/wiadomosci,1699,n/tvn-7-zmienia-kolory-na-jesien,140510.html