Eliminacje UEFA Euro 2016 w Cyfrowym Polsacie i telewizji internetowej IPLA


European Qualifiers - eliminacje UEFA Euro 2016 w internetowej telewizji ipla.tvAktualni i przyszli abonenci Cyfrowego Polsatu i Plusa mogą liczyć na dostęp do wszystkich 256 meczów, jakie zostaną rozegrane w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2016. Wybrane potyczki piłkarskie można od 7 września 2014 r. oglądać na trzech kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra oraz Polsat Sport News. Z kolei interaktywna telewizja internetowa IPLA transmituje wszystkie mecze (zgodnie z terminarzem rozgrywek) bezpłatnie dla posiadaczy Internetu Power LTE Cyfrowego Polsatu i/lub telewizji, bądź za niewielką opłatą dla pozostałych odbiorców.

Podpisując umowę abonencką z Cyfrowym Polsatem, bez względu na wybrany pakiet będziemy mieli dostęp do trzech sportowych kanałów, w których transmitowane będą (aż do 18 listopada 2015 roku) wybrane mecze w ramach eliminacji UEFA Euro 2016. Najciekawsze potyczki 53 narodowych reprezentacji (w tym Reprezentacji Polski) będą sukcesywnie emitowane w kanałach Polsat Sport, Polsat Sport Extra oraz Polsat Sport News. Dostęp do nich zagwarantuje najtańszy pakiet „Rodzinny HD”, zawierający 74 kanały (w tym dziesięć HD i 31 kanałów w prezencie) i kosztujący jedynie 19,90 zł miesięcznie. Pozostałe pakiety („Familijny HD” za 39,90 zł/mies., „Familijny Max HD” za 49,90 zł/mies. lub 59,90 zł/mies. z dodatkowymi kanałami, „Familijny Max HD” z dostępem do HBO HD + HBO GO+ Cinemax HD za 79,90 zł/mies.) również zawierają trzy wspomniane wyżej sportowe kanały Polsatu. Promocja dodatkowo obejmuje bezpłatny odbiór wszystkich kanałów przez 6 miesięcy od chwili podpisania umowy z operatorem.


Abonenci Cyfrowego Polsatu (oraz Internetu LTE) otrzymują dodatkowo dostęp do wszystkich meczów w ramach eliminacji UEFA Euro 2016 na IPLI za darmo! Należy wejść na stronę logowania ipla.tv i po zalogowaniu przejść do zakładki Pakiet European Qualifiers. Na koniec wystarczy kliknąć w wybrany przez siebie mecz i oglądać pasjonującą rozgrywkę piłkarską na swoim laptopie, tablecie czy smartfonie.

Pozostali użytkownicy IPLI, w ramach pakietu „European Qualifiers Dzień” mogą obejrzeć wybrany mecz (bądź wszystkie mecze rozgrywane danego dnia) po uiszczeniu symbolicznej kwoty 9,90 zł. Zgodnie z regulaminem serwisu, mecze oglądać mogą tylko i wyłącznie użytkownicy z Polski. Oferta nie jest dostępna dla posiadaczy SmartTV. Aktualny terminarz: http://www.ipla.tv/program-tv/transmisje/41-eliminacje-uefa-euro-2016.

IPLA zapewnia także dostęp do wszystkich 256 meczów w fazie grupowej eliminacji do EURO 2012 i 8 spotkań barażowych (pakiet „European Qualifiers”) po uiszczeniu jednorazowej opłaty w wysokości 99,90 zł. Płatność za usługę (aktywną aż do 18 listopada 2015 r.) uiszcza się drogą elektroniczną, a za jednodniowy dostęp do meczów można zapłacić także SMSem. Dodatkową atrakcją dla użytkowników IPLI jest możliwość oglądania wybranego przez siebie meczu bez komentarza sprawozdawców.

European Qualifiers - eliminacje UEFA Euro 2016 w internetowej telewizji ipla.tv

W przeciwieństwie do zakodowanej transmisji z Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014, wszystkie mecze Reprezentacji Polski w Piłkę Nożną w ramach Eliminacji UEFA Euro 2016 będą wyemitowane za darmo w paśmie ogólnodostępnym (Polsat), jak i w Internecie oraz dla urządzeń mobilnych (IPLA).

Z aktualną ofertą Cyfrowego Polsatu można zapoznać się na tej stronie: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/index.cp.