2012.06.04 Nowe kanały w cyfrowej telewizji naziemnej – kodowane TV Mobilna


TV Mobilna - Pakiet kanałów MUX4

Cyfrowy Polsat uruchomił ofertę TV MOBILNA. Są to kodowane kanały dostępne w ramach Pakietu programów MUX4 w Cyfrowej Telewizji Naziemnej.

Kanały telewizyjne dostępne w ramach oferty Pakietu Extra to Polsat News, Polsat Film, TVP Seriale, Kino Polska, Comedy Central, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Nickelodeon, oraz kanały cyfrowego radia.


Dla abonentów, którzy podpiszą umowę na dostęp do usługi TV MOBILNA, opłata miesięczna będzie wynosiła 19,90 zł. Dla użytkowników, którzy zdecydują się na TV MOBLINĄ bez zobowiązania w postaci umowy, opłata miesięczna wynosi 21,50 zł. Jeżeli jesteś już abonentem Cyfrowego Polsatu, to opłata abonamentowa za TV MOBILNA będzie dla Ciebie niższa, bo tylko 9,90 zł miesięcznie.

TV MOBILNA nadawana jest z innych nadajników, niż pakiety bezpłatnych kanałów MUX1, MUX2 i MUX3. Mapa zasięgu dostępna jest na stronie Cyfrowego Polsatu.

Czy do odbioru TV MOBILNA może być wykorzystany dekoder Cyfrowego Polsatu?

Aby uzyskać dostęp do TV MOBILNA niezbędny jest zakup dekodera TV MOBILNEJ wraz z kartą dostępową (nie jest to ten sam dekoder, co do odbioru Cyfrowego Polsatu drogą satelitarną).

W ofercie dostępne są 2 modele dekoderów (stan na 4 czerwca 2012 r.):

  • T-HD 1000 za 1 zł przy umowie na 29 miesięcy
  • M-T 5000 za 99 zł przy umowie na 29 miesięcy

Czy można użyć kartę Cyfrowego Polsatu?

Przełożenie karty z dekodera Cyfrowego Polsatu nie pomoże w odkodowaniu kanałów. System kodowania kanałów w ramach MUX4 Cyfrowej Telewizji Naziemnej jest zupełnie inny niż wykorzystywany do kodowania kanałów dostępnych drogą satelitarną.