2012-07-25 PREMIERA porównywarki ofert telewizji cyfrowej!


porównanie telewizji cyfrowych 2012Po 6 miesiącach pracy nad projektem, 5 miesiącach testowania, z dumą prezentujemy porównywarkę telewizji cyfrowych. Zawiera ona dane pakietów opcji dodatkowych i promocji oferowanych przez dostawców telewizji cyfrowej naziemnej i satelitarnej. Pakiety są ciągle aktualizowane, a datę ostatniego sprawdzenia ofert przez administratorów można sprawdzić w lewym górnym rogu porównywarki.

Koniecznie przeczytaj jak działa porównywarka telewizji cyfrowych i dlaczego jest taka wyjątkowa.


Jaki jest adres porównywarki?

Pakiety telewizji cyfrowej porównanie pod adresem www.CyfrowyDoradca.pl/tv

Jaka jest zasada działania?

Do porównania pakietów należy przyjąć kryteria porównania. Tutaj właśnie znajdziecie innowacyjność podejścia do porównywania pakietów telewizji cyfrowej.

Porównujemy pakiety, które zawierają najwięcej kanałów listy zaznaczonych przez Ciebie. Pokazujemy 3 o najwyższej zgodności z wyborem, a jednocześnie o najniższej cenie.

Np. chcesz oglądać jak najtaniej TVP1 i HBO HD. Zaznaczasz te kanały, a porównywarka szuka pakietów w których są wszystkie z wybranych kanałów i kosztują jak najmniej. Jeżeli nie ma pakietu w którym są wszystkie kanały to pokazywany jest pakiet najbardziej zbliżony do Twojego wyboru.

Podsumowując, najważniejsze jest to, abyś oglądał ulubione kanały za jak najmniejsze pieniądze.

Jak obsługiwać porównywarkę?

1. Zaznaczasz kanały klikając na ich logo. Kanałów jest bardzo dużo wiec z lewej strony są „filtry” z kategoriami kanałów. Użyj ich aby pokazać w szybki sposób np. kanały sportowe.

Kanały możesz odznaczać klikając ponownie na logo lub na minus przy liście kanałów z lewej strony.

Swój wybór możesz zapisać na przyszłość. Wymagane jest do tego zalogowanie, aby porównywarka „wiedziała” komu jakie zaznaczenia wyświetlić. Możesz zapisać do 3 grup kanałów, aby w przyszłości jeszcze raz je porównać lub zmienić.

2. Kliknij czerwony prostokąt z lewej strony z napisem „Następny krok” aby uruchomić porównanie. Czasami takie porównanie zajmuje nawet kilkanaście sekund ponieważ analizowane są setki kombinacji pakietów i opcji dodatkowych do pakietów.

3. Wynik to 3 pakiety o najwyższej zgodności i najniższej cenie. 3 pakiety należą zawsze do różnych operatorów, aby porównanie miało sens.

Możesz teraz wrócić, aby dodać lub usunąć kanały.

Możesz ustalić granice dla długości abonamentu.

Możesz sprawdzić pełną listę kanałów dla wyświetlonych pakietów.

Możesz sprawdzić harmonogram opłat.

Możesz skorzystać z zaawansowanych funkcji i odznaczyć operatorów których oferty Ciebie nie interesują lub nie masz do nich dostępu.