Odkodowane HBO w niedzielę 11 listopada


HBO bez opłat w niedzielę 11 listopada

Już w niedzielę, 11 listopada HBO odkoduje sygnał. Na ten dzień przygotowana została atrakcyjna oferta programowa z szeregiem najnowszych produkcji HBO oraz nagrodzonym Oscarem filmem Żelazna dama, przedstawiającym historię życia byłej premier Margaret Thatcher.

 

Jak odbierać HBO najtaniej?

Skorzystaj z wyszukiwarki najtańszych pakietów zawierających wybrane kanały. Wybierz w porównywarce HBO i zobacz w którym pakiecie jest najtaniej.


 

Co ciekawego w HBO?

W dniu 11 listopada w ramach odkodowanego HBO będzie można obejrzeć wiele tegorocznych produkcji HBO. W programie znajdzie się m. in. serial Figurantka, w którym Julia Louis–Dreyfus wciela się w rolę wiceprezydent Stanów Zjednoczonych oraz dramat polityczny – Zmiana w grze, który pokazuje realia wyścigu o fotel prezydenta w USA. W roli Sarah Palin występuje Julianne Moore, w pozostałych rolach można zobaczyć Woody’ego Harrelson i Eda Harrisa.

Kolejną propozycją będzie historia niezwykłej pary – pisarza Ernesta Hemingwaya i reporterki Marthy Gellnhorn. Produkcja HBO Hemingway i Gellhorn została wyróżniona piętnastoma nominacjami do nagród Emmy, w tym dla odtwórców głównych ról: Clive’a Owena i Nicole Kidman. Dla fanów Aarona Sorkina przewidziano emisję serialu Newsroom ze znakomitymi rolami Jeffa Danielsa oraz Emily Mortimer.
W ramach Niedzielnej Megapremiery wyemitowany zostanie oscarowy film Żelazna dama, w którym Meryl Streep wciela się w rolę Margaret Thatcher. Film pokazuje niezwykłą historię życia i kariery politycznej byłej premier Wielkiej Brytanii, jednej z najbardziej wpływowych i kontrowersyjnych kobiet w historii XX wieku. Ukazuje również cenę, jaką przyszło jej zapłacić za bycie u szczytu władzy w świecie zdominowanym przez mężczyzn.

Tego dnia, o godzinie 20.10 pokazany zostanie także materiał specjalny na temat najnowszej polskiej produkcji HBO – Bez tajemnic, która zadebiutuje już 12 listopada w HBO. W drugim sezonie, będącym kontynuacją historii o psychoterapeucie Andrzeju Wolskim i grupie jego pacjentów, w role których wcielą się: Janusz Gajos, Magdalena Cielecka, Julia Kijowska oraz Stanisław Cywka.

 

HBO program TV na niedzielę

6:00 Zbyt wielcy, by upaść
dramat obyczajowy, USA 2011

7:40 Titeuf
film animowany, Francja 2011

9:05 Przybrany syn

film obyczajowy, Wielka Brytania 2011

10:35 Figurantka (1)

serial komediowy

11:05 Fale jeziora

film obyczajowy, USA 2012

12:45 Zmiana w grze
dramat polityczny, USA 2012

14:45 Newsroom (2)

serial obyczajowy

15:45 Debiutanci

komedia, USA 2010

17:30 Hemingway i Gellhorn

dramat biograficzny, USA 2012

20:10 Premiera: „Bez tajemnic 2” – materiał specjalny

reportaż

20:30 Niedzielna megapremiera: Żelazna Dama
dramat biograficzny, Francja/Wielka Brytania 2011

22:15 Moja Wola
film dokumentalny, Polska 2012

23:15 Dziewczyny (2)

serial komediowy

23:45 Katie Morgan Show

film dokumentalny, USA 2010

 

Źródło: www.hbo.pl